Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy, by przedstawić Ci ofertę

Poznaj zalety najmu: Škoda NAJEM ALL INCLUSIVE

Opłata wstępna 0-10%

Stała opłata miesięczna

Wybór okresu opłaty 24, 36, 48 miesięcy

Na koniec zwróć auto i wynajmij kolejne w ramach nowej urnowy

Wszystko w jednej stałej opłacie

Ubezpieczenie komunikacyjne

Pełna obsługa serwisowa

Auto zastępcze

Assistance

Zarządzanie szkodami

Pełen serwis opon

To może Cię zainteresować

 • Co to jest Najem i dlaczego warto go wybrać?

  Rozwiń

  Najem to sposób finansowania samochodów, który gwarantuje Ci mobilność, pełną kontrolę nad kosztami oraz wygodę i spokój. Dzięki stałej miesięcznej opłacie nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty, wynikające np. ze wzrostu cen części i usług serwisowych czy rosnących składek ubezpieczeniowych. Opłata miesięczna Najmu jest więc dla Ciebie czymś w rodzaju opłaty za mobilność i spokój.

 • Co zawiera opłata miesięczna?

  Rozwiń

  Opłata miesięczna zawiera: pakiet ubezpieczeń OC, AC i NNW, pełen pakiet serwisowy (m.in. przeglądy, diagnostyka i naprawy), auto zastępcze, assistance, wsparcie w zarządzaniu szkodami oraz zakup czy wymianę opon. Po prostu – Ty jeździsz, a my zajmujemy się całą resztą.

 • Jak długo mogę jeździć najmowanym samochodem?

  Rozwiń

  Umowa Najmu trwa 2, 3 lub 4 lata. To czas, podczas którego korzystasz z samochodu. Po zakończeniu umowy możesz wymienić auto na nowe w ramach kolejnej umowy.

 • Od czego zależy wysokość opłaty miesięcznej?

  Rozwiń

  Wysokość opłaty miesięcznej zależy od wartości samochodu, zadeklarowanego rocznego przebiegu, okresu korzystania i wysokości opłaty początkowej. Te parametry możesz wpisać do kalkulatora na naszej stronie i obliczyć orientacyjną wysokość opłaty miesięcznej.

 • Ile wynosi opłata początkowa?

  Rozwiń

  Opłata początkowa wynosi od 0 do 10% wartości auta. Oznacza to, że nie musisz jej ponosić, choć jeśli się na nią zdecydujesz, pomoże Ci ona obniżyć opłatę miesięczną.

 • Jakie są limity rocznego przebiegu samochodu, który mogę zadeklarować?

  Rozwiń

  Limit w przypadku najmu wynosi od 10 do 40 tys. km.

 • Co się stanie, jeśli przekroczę zadeklarowany przebieg?

  Rozwiń

  Na zakończenie umowy pobierzemy od Ciebie opłatę – 50 gr za każdy kilometr powyżej zadeklarowanego limitu. Przebieg sprawdzamy przy zwrocie samochodu na koniec umowy.

 • Co zrobić, jeśli zdarzy mi się kolizja drogowa?

  Rozwiń

  Dzwonisz do nas, a my organizujemy dla Ciebie samochód zastępczy i zajmujemy się likwidacją szkody. Naprawiamy samochód w ASO i oddajemy do Twojej dyspozycji. Tak w praktyce działa zarządzanie szkodami.

 • A co, jeśli samochód będzie miał awarię?

  Rozwiń

  Poinformuj nas o tym. W ramach assistance podjedzie do Ciebie mobilny serwis i uruchomi Twoje auto. Jeśli awaria będzie poważniejsza, usuniemy usterkę bezpłatnie w ramach pakietu serwisowego. W trakcie naprawy możesz korzystać z samochodu zastępczego.

 • Co wchodzi w zakres pełnej obsługi serwisowej?

  Rozwiń

  W ramach pakietu serwisowego masz zagwarantowane przeglądy i naprawy samochodu, badania techniczne oraz diagnostyczne samochodu – zgodnie z zaleceniami producenta. Obejmują one m.in. wymianę olejów, płynów, filtrów, świec zapłonowych i innych materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu masz pewność, że Twój samochód jest zawsze bezpieczny.

 • Co zawiera pakiet opon?

  Rozwiń

  W tym pakiecie dostajesz opony letnie oraz zimowe wraz z usługą sezonowej wymiany i przechowywaniem.

 • W jaki sposób zwracam samochód na koniec umowy?

  Rozwiń

  Przed zakończeniem umowy Najmu otrzymasz od nas list z dokładną instrukcją zwrotu samochodu. Wystarczy, że przyjedziesz do salonu, w którym niezależny rzeczoznawca sprawdzi auto, uwzględniając standardowe zużycie samochodu w trakcie umowy. Aby zwrot samochodu nie zaskoczył Cię wydatkami związanymi z jego niewłaściwym używaniem, zapoznaj się z „Przewodnikiem użytkowania i zwrotu pojazdu” – tutaj.

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Škoda Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt