Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy, by przedstawić Ci ofertę

Poznaj zalety Škoda Kredyt Niskich Rat

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Umowa na okres 24, 36 albo 48 miesięcy

3 opcje na koniec: zwrot auta, spłata w ratach lub spłata jednorazowa

To może Cię zainteresować

 • Co to jest Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Škoda Kredyt Niskich Rat to nowoczesny program finansowania aut, który został stworzony dla Klientów, dla których bardzo ważne jest, aby rata miesięczna była jak najniższa. O wyjątkowości Škoda Kredyt Niskich Rat świadczy fakt, że Klienci spłacają tylko utratę wartości samochodu – i w ten sposób płacą raty niższe niż w klasycznym kredycie.

 • Jaka jest różnica między Škoda Kredyt Niskich Rat a klasycznym kredytem?

  Rozwiń

  W Škoda Kredyt Niskich Rat Klient spłaca jedynie utratę wartości auta, a nie całą jego wartość, jak ma to miejsce w klasycznym kredycie.

  W Škoda Kredyt Niskich Rat określa się przewidywaną utratę wartości samochodu i tylko tę wartość Klient spłaca przez ustalony okres użytkowania auta.

  Po zakończeniu Umowy Škoda Kredyt Niskich Rat Klient może oddać samochód do Dealera lub go wykupić po cenie ustalonej na samym początku w trakcie podpisania umowy.

 • Jakie są zasady Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Škoda Kredyt Niskich Rat zapewnia Klientowi wyjątkową elastyczność w wyborze warunków na jakich Klient chce użytkować swoje auto.

  Klient wybiera model Škody, jego wersję wyposażenia oraz konfiguruje samochód do swoich potrzeb i oczekiwań. Następnie sprawdza warunki Škoda Kredyt Niskich Rat, dostosowując samodzielnie parametry, tak aby rata miesięczna była zgodna z Jego możliwościami oraz oczekiwaniami.

  W pierwszym kroku Klient decyduje o wysokości wkładu własnego. Następnie wybiera, na jaki okres będzie zawierał umowę kredytu. Na koniec Klient określa, ile średnio kilometrów rocznie będzie pokonywał wybranym modelem Škody.

  Škoda Kredyt Niskich Rat oferuje Klientowi również elastyczny sposób zakończenia umowy. Klient ma możliwość samodzielnie zdecydować się na jedną z trzech możliwości: zdanie auta u wybranego Dealera Marki Škoda, jednorazowy wykup samochodu lub spłatę pozostałej wartości auta w miesięcznych ratach.

  W przypadku chęci dalszego korzystania z samochodu Klient spłaca pozostałą wartość pojazdu, która nie została spłacona w trakcie trwania umowy. Zdanie auta u Dealera oznacza koniec wszelkich zobowiązań Klienta.

 • Od czego zależy wysokości miesięcznej raty w produkcie Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Kwota miesięcznych rat zależy od wybranego przez Klienta modelu samochodu, jego poziomu wyposażenia, oraz parametrów finansowych, jakie Klient ustala przy wyborze Škoda Kredyt Niskich Rat, którymi są: czas użytkowania auta, wielkość wkładu własnego oraz limity kilometrów, jakie Klient zakłada pokonywać rocznie.

  Wysokość raty Klient może obliczyć, określając wyżej wymienione parametry w kalkulatorze finansowym.

 • Ile wynosi wkład własny przy Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Klienci w produkcie finansowym Škoda Kredyt Niskich Rat mogą wybrać dowolny poziom wkładu własnego pomiędzy 0% a 35%.

 • Jaki jest możliwy okres użytkowania auta przez Klienta w produkcie Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Škoda Kredyt Niskich Rat daje Klientowi możliwość wyboru okres użytkowania samochodu ood 2 do 4 lat.

 • Jakie są limity ilości kilometrów w produkcie Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Klienci, decydując się na finansowanie auta dzięki produktowi finansowemu Škoda Kredyt Niskich Rat, mogą wybrać jeden z pięciu poziomów limitów przebiegu kilometrów, jakie planują pokonywać średniorocznie: : 10 tys., 15 tys., 20 tys., 25 tys., 30 tys., 35 tys. albo 40 tys.

 • Jakie są korzyści Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Korzyści Škoda Kredyt Niskich Rat to m.in.:

  1. Niewspółmiernie niższe miesięczne raty kredytu w porównaniu z tradycyjnym klasycznym kredytem. Zdecydowanie niższe raty są dodatkową oszczędnością w budżecie Klienta. Klient może też nabyć droższe auto i płacić raty kredytu na podobnym poziomie jak w przypadku zakupu tańszego auta w kredycie klasycznym.
  2. Spłata tylko utraty wartości samochodu.
  3. Komfortowe i swobodne zakończenie umowy z możliwością wykupienia przez Klienta samochodu na własność lub zwrotu i wyboru nowego.
  4. Pełna obsługa w salonie i szybki odbiór samochodu.
  5. Łatwe procedury przyznania finansowania. Klient podpisuje jedynie dokumenty i wyjeżdża samochodem z salonu.
 • Jak wygląda możliwość wykupienia samochodu w przypadku wybrania opcji zatrzymania auta po zakończenia umowy Škoda Kredyt Niskich Rat?

  Rozwiń

  Wykupienie auta przez Klienta na własność następuje na koniec trwania umowy i może odbyć się jednorazowo albo w ratach. Wartość wykupowanego samochodu jest na poziomie wartości rynkowej ustalonej z góry w momencie podpisywanej umowy Škoda Kredyt Niskich Rat.

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Škoda Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt