Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy, by przedstawić Ci ofertę

Poznaj zalety Škoda Leasing Niskich Rat

Opłata wstępna od 0% do 45% wartości auta

Większa kontrola wydatków z niską miesięczną ratą

Okres kredytowania: 24, 36 albo 48 miesięcy

2 opcje na koniec: wykup auta, zwrot auta

To może Cię zainteresować

 • Co to jest Škoda Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  Škoda Leasing Niskich Rat to nowoczesny program finansowania samochodów przygotowany z myślą o Klientach, dla których bardzo ważne jest, aby rata miesięczna była jak najniższa.

  W Škoda Leasing Niskich Rat Klienci spłacają tylko utratę wartości samochodu – i w ten sposób płacą niższe raty niż w klasycznym leasingu.

 • Jaka jest różnica między Škoda Leasing Niskich Rat a klasycznym leasingiem?

  Rozwiń

  W Škoda Leasing Niskich Rat Klient spłaca jedynie część wartości auta, a nie całą wartość, jak ma to miejsce w klasycznym leasingu. W Škoda Leasing Niskich Rat określa się przewidywaną utratę wartości samochodu i tylko tę wartość Klient spłaca przez ustalony okres użytkowania auta.

  Po zakończeniu umowy Klient może oddać samochód do Dealera lub wykupić go po cenie ustalonej w trakcie podpisania umowy.

 • Jakie są zasady Škoda Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  Škoda Leasing Niskich Rat zapewnia Klientowi wyjątkową elastyczność w wyborze warunków, na jakich Klient chce użytkować swoje auto. Klient wybiera model Škody, jego wersję wyposażenia oraz konfiguruje samochód do swoich potrzeb i oczekiwań. Następnie sprawdza warunki Škoda Leasing Niskich Rat, dostosowując samodzielnie parametry, tak aby rata miesięczna była zgodna z Jego możliwościami oraz oczekiwaniami.

  W pierwszym kroku Klient decyduje, ile będzie wynosiła opłata wstępna.
  Następnie wybiera, na jaki okres będzie zawierał umowę leasingu.
  Na koniec Klient określa, ile średnio kilometrów rocznie będzie pokonywał wybranym modelem Škody.

  Škoda Leasing Niskich Rat oferuje Klientowi również elastyczny sposób zakończenia umowy.
  Klient ma możliwość samodzielnie zdecydować się na jedną z dwóch możliwości: zdać auto u wybranego Dealera Marki Škoda albo zatrzymać wybrane auto. W przypadku chęci dalszego korzystania z samochodu Klient spłaca pozostałą wartość pojazdu, która nie została spłacona w trakcie trwania umowy.

  Zdanie auta u Dealera oznacza koniec wszelkich zobowiązań Klienta, pod warunkiem że samochód nie wykazuje cech ponadnormatywnego zużycia (zgodnie z przewodnikiem zwrotu pojazdu PZWLP) oraz że Klient nie przekroczył limitu przebiegu, który zadeklarował na początku umowy.

 • Od czego zależy wysokość miesięcznej raty w produkcie Škoda Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń
  Kwota miesięcznych rat zależy od wybranego przez Klienta modelu samochodu, jego poziomu wyposażenia, oraz parametrów finansowych, jakie Klient ustala przy wyborze Škoda Leasing Niskich Rat, którymi są: czas użytkowania auta, wielkość opłaty wstępnej oraz limitu kilometrów, jakie Klient zakłada pokonywać rocznie.

  Wysokość raty Klient może obliczyć, określając wyżej wymienione parametry w powyższym kalkulatorze finansowym.

 • Ile wynosi opłata wstępna przy Škoda Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  Klienci w produkcie finansowym Škoda Niskich Rat mogą wybrać dowolny poziom opłaty wstępnej pomiędzy 0% a 30%.

 • Jaki jest możliwy okres użytkowania auta przez Klienta w produkcie Škoda Leasing Niskich Rat

  Rozwiń

  Škoda Niskich Rat daje Klientowi możliwość wyboru okresu użytkowania samochodu od 2 do 4 lat.

 • Jakie są limity przebiegu w produkcie Škoda Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  Klienci, decydując się na finansowanie auta dzięki produktowi finansowemu Škoda Leasing Niskich Rat, mogą wybrać jeden z pięciu poziomów limitów przebiegu kilometrów, jakie planują pokonywać średniorocznie: 20 tys., 25 tys., 30 tys., 35 tys. albo 40 tys.

 • Jakie są korzyści Škoda Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  Korzyści Škoda Leasing Niskich Rat to m.in.:

  1. Niewspółmiernie niższe miesięczne raty leasingowe w porównaniu z tradycyjnym klasycznym leasingiem. Zdecydowanie niższe raty są dodatkową oszczędnością w budżecie Klienta. Klient może też nabyć droższe auto i płacić raty leasingowe na podobnym poziomie, jak w przypadku zakupu tańszego auta w leasingu klasycznym.
  2. Spłata tylko części utraty wartości samochodu, zależnej od okresu trwania umowy i przebiegu auta.
  3. Komfortowe i swobodne zakończenie umowy z możliwością wykupienia przez Klienta samochodu na własność lub zwrotu i wyboru nowego.
  4. Pełna obsługa w salonie i szybki odbiór samochodu – formalności rejestracyjne występują wyłącznie po stronie finansującego i dealera.
  5. Łatwe procedury przyznania finansowania. Klient podpisuje jedynie dokumenty i wyjeżdża samochodem z salonu.
  6. Opłata wstępna oraz kwota miesięcznej raty mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu.
 • Jak wygląda możliwość wykupienia samochodu w przypadku wybrania opcji zatrzymania auta po zakończeniu umowy Škoda Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  Wykupienie auta przez Klienta na własność następuje na koniec trwania umowy i może odbyć się jednorazowo. Wartość wykupowanego samochodu jest na poziomie wartości rynkowej ustalonej z góry w momencie podpisywania umowy Škoda Leasing Niskich Rat.

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą Škoda Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt