Porównanie kalkulacji

Aby porównać różne konfiguracje, wróć do kalkulatora i dodaj kalkulację do porównania.

Zamów kontakt

Oddzwonimy, by przedstawić Ci ofertę

Poznaj zalety ŠKODA Leasing Niskich Rat dla Klientów Indywidualnych

Opłata wstępna 10% wartości auta

Maksymalnie niska rata miesięczna

Wybór okresu spłaty: 24, 36, 48 miesięcy

Brak zobowiązań finansowych na koniec - zwrot auta

To może Cię zainteresować

 • Co to jest ŠKODA Leasing Niskich Rat dla Klientów Indywidualnych?

  Rozwiń

  ŠKODA Leasing Niskich Rat to nowoczesny sposób finansowania samochodów przygotowany z myślą o Klientach Indywidualnych, dla których bardzo ważne jest, by miesięczna rata leasingu była jak najniższa. To również rozwiązanie stworzone pod kątem osób, które nie chcą mieć żadnych zobowiązań finansowych na koniec umowy.

  Korzystając z oferty ŠKODA Leasing Niskich Rat, Klienci spłacają tylko utratę wartości samochodu – w ten sposób płacą niższe raty niż w klasycznym leasingu. Dzięki opłacie wstępnej – 10% wartości auta – miesięczna rata wynosi tylko 1% wartości auta. Pod koniec umowy Klienci nie muszą wykupować auta – zwracają je jedynie leasingodawcy.

 • Jaka jest różnica między ofertą ŠKODA Leasing Niskich Rat a klasycznym leasingiem?

  Rozwiń

  Korzystając z oferty ŠKODA Leasing Niskich Rat, Klient spłaca jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania, a nie całą jego wartość, jak ma to miejsce w klasycznym leasingu. W ŠKODA Leasing Niskich Rat określa się przewidywaną utratę wartości samochodu i tylko tę wartość Klient spłaca przez ustalony okres użytkowania auta. A dzięki wkładowi własnemu wynoszącemu 10% obniża się ratę miesięczną do 1% wartości auta.

  Po zakończeniu umowy Klient oddaje samochód leasingodawcy. Nie obowiązuje go rata końcowa ani wykup auta.

 • Jakie są zasady korzystania z oferty ŠKODA Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  ŠKODA Leasing Niskich Rat to produkt finansowy, dzięki któremu Klienci mogą mieć poczucie dużej kontroli finansowej. Charakterystyczna dla niego niska rata miesięczna pozwala z większą swobodą planować miesięczne wydatki. Ponadto brak zobowiązań na koniec umowy sprawia, że Klient może przez cały okres leasingowania – 2, 3 lub 4 lat korzystać z auta bez martwienia się o jego przyszły wykup. To rozwiązanie daje też możliwość jazdy nowym modelem nawet co 2 lata. Wystarczy, że po zakończeniu umowy Klient zdecyduje się na nowy kontrakt.

  Na starcie Klient konfiguruje samochód i dobiera wersję wyposażenia samochodu zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Następnie sprawdza warunki oferty ŠKODA Leasing Niskich Rat, dobierając odpowiednio parametry leasingu.

  Jeśli Klientowi zależy na wyjątkowo niskiej racie 1%, powinien zdecydować się na opłatę wstępną w wysokości 10% wartości auta.

  Kolejny krok to wybór okresu zawarcia umowy. W tym wypadku Klient może podpisać umowę na 24,36 lub 48 miesięcy. Na koniec Klient określa, ile średnio kilometrów rocznie będzie pokonywał wybranym modelem ŠKODY.

  ŠKODA Leasing Niskich Rat zwalnia Klienta z zobowiązań na zakończenie umowy. Po upływie okresu leasingu auto wraca do firmy leasingującej.

  Zdanie auta u Dealera oznacza koniec wszelkich płatności Klienta, pod warunkiem że samochód nie wykazuje cech ponadnormatywnego zużycia (zgodnie z przewodnikiem zwrotu pojazdu PZWLP) oraz że Klient nie przekroczył limitu przebiegu, który zadeklarował na początku umowy.

 • Od czego zależy wysokość miesięcznej raty w ofercie ŠKODA Leasing Niskich Rat?

  Rozwiń

  Kwota miesięcznych rat zależy od wybranego przez Klienta modelu samochodu, poziomu jego wyposażenia oraz parametrów finansowych, jakie Klient ustala przy wyborze oferty ŠKODA Leasing Niskich Rat, którymi są: czas użytkowania auta, wielkość opłaty wstępnej oraz limitu kilometrów, jakie Klient zakłada pokonywać rocznie.

  Wysokość raty Klient może obliczyć, określając wyżej wymienione parametry w powyższym kalkulatorze finansowym.

Zamów kontakt

Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem w celu przedstawienia najlepszej oferty.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2019 i 2020 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Pod nazwą ŠKODA Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. jako agenta ubezpieczeniowego).

Znasz już swoją ratę?

Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Zamów kontakt